×

JAK ZAMAWIAĆ?

1 Wyślij zapytanie z rysunkiem.
2 Zaakceptuj ofertę.
3 Opłać proformę.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas: sprzedaz@eurohpl.com lub serwis@eurohpl.com. Dziękujemy!

GODZINY PRACY

PON-PT 8:00 - 16:00

RESOPAL SpaStyling® to zintegrowany system elementów prysznicowych.

  • Wielkoformatowe elementy ścienne z RESOPAL® HPL i wodoodpornej płyty.
  • Trwała wykładzina podłogowa z RESOPAL® HPL i wodoodpornej płyty.
  • Zintegrowany spad.
  • Taśmy uszczelniające.

RESOPAL SpaStyling®


"Przestrzeń bez barier"

 

Kompaktowa

prywatność!

Pomieszczenia, w których woda gra dominującą rolę, wymagają specjalnego projektu wnętrza. Odpowiedni wystrój mokrej strefy to więcej niż tylko wygląd. Łatwość codziennego czyszczenia i utrzymania higieny, to najważniejsze priorytety. RESOPAL SpaStyling® to elementy prysznicowe tworzące całość z podłogą. Dostępne są w tym samym wzorze co sąsiadujące z nimi ściany i podłogi tworząc całkowicie zintegrowany koncept wnętrza. Elementy prysznicowe są wykonywane z jednego elementu, a zatem bez spoin i fug, dzięki czemu są one higieniczne i łatwe w pielęgnacji. Zintegrowany spad zapewnia szybki odpływ wody. RESOPAL SpaStyling® SHOWER ELEMENTS składa się z RESOPAL® HPL i wodoodpornej płyty. Stanowi perfekcyjną podstawę koncepcyjną dla aranżacji łazienek dla osób niepełnosprawnych „przestrzeń bez barier”.

Możesz połączyć wielkoformatowe płyty ścienne; trwałą wykładzinę podłogową; elementy natryskowe bez barier i progów; oraz toaletkę o ponadczasowej elegancji. Wszystkie elementy są wykonane z tego samego materiału, o tym samym wzorze. Dzięki temu, można łatwo uzyskać harmonijny wygląd całości. Przekształć swoją łazienkę w niepowtarzalne, małe spa.

Płyty RESOPAL® SpaStyling można przycinać i obrabiać tak jak drewno – na miejscu, zwykłymi narzędziami. Niezależnie od tego, czy płytę RESOPAL® SpaStyling Board wykorzystuje się przy projektach nowych obiektów, czy przy remontach, można ją przykleić bezpośrednio do istniejących płytek i innych podłoży. Jej szybki, łatwy i czysty montaż oznacza praktycznie brak zanieczyszczeń i minimalne zakłócenia w korzystaniu z pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Prosimy o jego wypełnienie, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

TOP