×

JAK ZAMAWIAĆ?

1 Wyślij zapytanie z rysunkiem.
2 Zaakceptuj ofertę.
3 Opłać proformę.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas: sprzedaz@eurohpl.com lub serwis@eurohpl.com. Dziękujemy!

GODZINY PRACY

PON-PT 7:00 - 15:00

PROCES DZIAŁANIA

Ta strona powinna posłużyć jako szybki sposób wyjaśnienia, jak postępuje proces współpracy z naszą firmą.

Celem EuroHPL jest uproszczenie zakupów oraz usprawnienie procesu decyzjnego związanego z wyposażeniem pomieszczeń sanitarnych. Drobne zamówienia ścianek pisuarowych czy pojedycznych kabin realizujemy ekspresowo: zapytanie – cena – opłacenie proformy – wysyłka. Czasy wymuszają na nas, aby stanąć do wyścigu i sprostać terminom realizacji „na wczoraj”.

Przy dużych projektach pojawiamy się już na etapie planowania oraz projektowania inwestycji lub remontu. Organizujemy naszą pracę zgodnie z poniższym schematem:

01

Wspieranie projektowania i planowania inwestycji

Najbardziej cieszy nas twórcza praca z Inwestorami i Architektami, kiedy możemy udostępnić aktualne wzorniki i przekazać nasze branżowe doświadczenia. Wiele satysfakcji daje patrzenie na ukończony obiekt, gdy miało się okazję uczestniczyć w startowym spotkaniu, na którym był on dopiero marzeniem, zbiorem kresek na papierze. Oferujemy konsultacje, kosztorysy oraz próbki.
02

przygotowanie oferty na podstawie przesłanych rzutów

Po przesłaniu przez Klientów zapytań, rzutów lub rysunków szykujemy dopasowane oferty. Zawsze dołączamy karty katalogowe lub przykładowe zdjęcia. Aby wybrać odpowiednie rozwiązania potrzebujemy następujących informacji: nazwa firmy i NIP, dane kontaktowe, rysunek lub szkic, miejsce realizacji lub wysyłki, przeznaczenie obiektu, planowany termin realizacji, etapowość prac, czy oferta ma być na wysyłkę, czy z montażem, rodzaj i kolor płyty, rodzaj okuć oraz budżet.
03

złożenie zamówienie lub podpisanie umowy

Przy szybkich i małych realizacjach wystarczy opłacić proformę, na której są wszystkie podstawowe informacje. Przy dużych realizacjach przygotowaliśmy optymalny dla obu stron wzór Zlecenia, który załączamy do oferty. Istnieje także możliwość, aby pracować na umowie Klienta, ale prosimy podesłać wzór już na etapie ofertowania, żebyśmy mieli okazję zapoznać się z oczekiwaniami. Realizację rozpoczynamy po podpisaniu umowy oraz wpłaceniu zaliczki.
04

potwierdzenie wymiarów lub pomiar z natury

Po podpisaniu umowy należy potwierdzić wymiary lub udostępnić front robót do pomiaru z natury w zależności od wybranej oferty. Przy usłudze montażu pomiar jest w standardzie.
05

zamówienie materiałów i produkcja

Po podpisaniu umowy, wpłaceniu zaliczki oraz potwierdzeniu wymiarów zamawiamy materiał oraz zlecamy produkcję. Dekory i grubości standardowe są trzymane na magazynie, pozostałe należy zamówić z wyprzedzeniem. Warto pytać o dostępności, ponieważ ilości magazynowe dynamicznie się zmieniają.
06

wysyłka lub realizacja montażu

Po zakończeniu produkcji informujemy Klientów o wysyłce, gotowości do odbioru lub potwierdzamy termin montażu.
07

ocena produktu lub wykonanych prac, sesja fotograficzna

Bardzo cenna jest dla nas Wasza opinia. Dlatego często pytamy o zadowolenie z usługi lub prosimy o referencje. Aby pokazać realizacje, korzystamy z możliwość wykonania sesji fotograficznej naszych elementów.
Dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę!

Formularz kontaktowy

Prosimy o jego wypełnienie, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

TOP