×

JAK ZAMAWIAĆ?

1 Wyślij zapytanie z rysunkiem.
2 Zaakceptuj ofertę.
3 Opłać proformę.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas: sprzedaz@eurohpl.com lub serwis@eurohpl.com. Dziękujemy!

GODZINY PRACY

PON-PT 7:00 - 15:00

Kabiny systemowe HPL przeznaczone do pomieszczeń mokrych. Sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.

  • Seria PERFECT z okuciami ze stali nierdzewnej.
  • Seria OPTIMUM z okuciami z poliamidu.
  • Seria MIX ze stopami ze stali i akcesoriami z poliamidu.
  • Seria KIDS i WESTERN KIDS niskie zabudowy dla dzieci.
  • Seria SCHOOL oryginalne zabudowy dla młodzieży.
  • Seria ADULT wersja dla dorosłych zabudowa do ziemi.

KABINY SANITARNE HPL


Przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

 

Kompaktowa prywatność!


System lekkiej zabudowy bazujący na płycie kompaktowej HPL o grubości 10mm lub 12mm, okuciach ze stali nierdzewnej lub poliamidu oraz profilach mocujących z aluminium anodowanego w kolorze naturalnym zaleca się do pomieszczeń typu: baseny, termy, zabudowy natrysków, strefy SPA i Wellness. Kabiny sanitarne HPL sprawdzają się także w ekstremalnych warunkach np. szkoły, kempingi, obiekty sportowe i wojskowe. Polecane są wszędzie tam, gdzie gromadzi się duża ilość ludzi: galerie handlowe, urzędy i biura. HPL jest łatwy w utrzymaniu i gwarantuje bezpieczeństwo higieniczno-sanitarne w Waszych inwestycjach. 

HPL jest samonośnym, termoutwardzalnym laminatem wysokociśnieniowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Płyty HPL podobają się projektantom, dlatego spotkamy je w eleganckich hotelach i restauracjach. Zapoznajcie się z nietypowymi dekorami, strukturami i nadrukami dedykowanymi dla bardzo wymagających wnętrz. Na frontach drzwiowych może pojawić się wyfrezowane logo Waszej firmy. Do oferty weszły płyty HPL barwione w masie w kolorach czarnych i biały w trzech ciekawych strukturach. W kolekcji Monochrom rdzeń płyty jest w tym samym kolorze co powierzchnia dekoracyjna.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE KABINY SANITARNE HPL?

Podczas projektowania pomieszczeń o podwyższonej wilgotności bierze się pod uwagę szereg czynników wpływających na użytkowników podczas codziennego korzystania z toalet i natrysków. Jednym z nich jest bezpieczeństwo higieniczno-sanitarne, o które uda się zadbać, wybierając specjalnie dostosowane do tego kabiny systemowe HPL. Odporne na wilgoć kabiny sanitarne HPL najlepiej zastosować w miejscach narażonych na działanie wody lub pary wodnej, takich jak baseny, natryski czy łaźnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je również do innych projektów. Kabiny HPL są pod tym względem bardzo uniwersalne – nowoczesne technologie używane do ich produkcji pozwalają na wiele modyfikacji, które znajdują swoje zastosowanie także w mniej oczywistych przestrzeniach. Korzystają z nich obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe i rekreacyjne, a nawet oświatowe czy wojskowe.

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o jego wypełnienie, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

TOP