×

JAK ZAMAWIAĆ?

1 Wyślij zapytanie z rysunkiem.
2 Zaakceptuj ofertę.
3 Opłać proformę.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas: sprzedaz@eurohpl.com lub serwis@eurohpl.com. Dziękujemy!

GODZINY PRACY

PON-PT 7:00 - 15:00

Ścianki pisuarowe mają zadbać o prywatność w męskiej toalecie. Ponieważ są wykonane z tego samego materiału co kabiny, idealnie komponują się z otoczeniem.

  • HPL Ścianka pisuarowa z nogą
  • LPW Ścianka pisuarowa z nogą
  • HPL Ścianka pisuarowa bez nogi
  • HPL MONOCHROM Ścianka pisuarowa bez nogi

ŚCIANKI PISUAROWE


Wykonane z płyt HPL lub płyt wiórowych melaminowanych ścianki pisuarowe

 

Kompaktowa

prywatność!

Ekrany zamontowane między pisuarami zapewniają prywatność i zwiększają poziom komfortu osób odwiedzających daną toaletę. Ścianki międzypisuarowe, zwane również ściankami giszetowymi, są łatwe do czyszczenia, bezpieczne w montażu i o estetycznym kształcie. Stanowią wykończenie toalet w obszarach publicznych i nie tylko. Przegrody są wizualnie dopasowane do kabin systemowych. Zapewnia to spójny kształt całego obiektu sanitarnego. Dostępne są dwa rodzaje ścianek mniejsze, mocowane tylko do ściany lub większe, wzmocnione nogą. Ścianka międzypisuarowa na nodze ma standardową wysokość 135cm (120cm+15cm) i szerokość 40cm. Podczas montażu ścianki pisuarowej wiszącej warto

zwrócić uwagę na wysokość mocowania. Aby zachować swoją funkcję maskującą, górna krawędź ścianki nie powinna być niżej niż na wysokość 130cm. Standardowy wymiar ścianki giszetowej wiszącej to 40x90cm. Pierwsze pisuary pojawiły się w Polsce na Wawelu za czasów króla Zygmunta Starego. Wszystko dzięki królowej Bonie, która przywiozła ten pomysł ze swojej ojczyzny - Włoch. Na początku podchodzono do tej innowacji ze sceptycyzmem, jednak szybko przekonano się, że korzystanie z pisuarów jest nie tylko wygodniejsze, ale również bardziej higieniczne. Skonstruowano nawet urządzenia o identycznej funkcji, ale przeznaczone dla kobiet. Damskie pisuary można spotkać np. na lotnisku w Dortmundzie.

Formularz kontaktowy

Prosimy o jego wypełnienie, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

TOP